Navštívte našu Facebook stránku

Svadobná a spoločenská sála v Čadci

Sála ponúka príjemné prostredie pre svadby, rodinné oslavy, stužkové, kary, firemné akcie a prezentácie, školenia a rôzne iné spoločenské podujatia.

Naša sála má kapacitu 100 osôb. Pri sále sa nachádza aj salónik s kapacitou 20 osôb. V letných mesiacoch máme otvorenú terasu s posedením pre 60 osôb. Farebnú výzdobu sály pripravujeme podľa prianí zákazníka. Disponujeme vlastnou kuchyňou a vlastnou obsluhou. Vybrať si môžete z tradičnej slovenskej alebo medzinárodnej kuchyne, k dispozícii sú švédske stoly a rôzne občerstvenie. Ponúkame možnosť pripraviť vám kompletnú oslavu aj u Vás doma. Všetko s naším vybavením, výzdobou a personálom.

Jedinečná sála v Čadci

Kapacita až 100 osôb, letná terasa, vlastná kuchyňa a obsluha, neobmedzený výber jedál, neobmedzený výber farebných výzdob sály, parkovisko priamo pri sále, časovo neobmedzené akcie, prenájom sály zdarma (platí sa len cena na osobu). To všetko v peknom a pohostinnom prostredí s príjemným personálom.

Sála sa nachádza v budove výrobného družstva Okrasa v blízkosti budovy pekárne Vilija a od centra Čadce je vzdialená cca 5 minút.

Rezervovať sálu